Tani rower miejski do 500 zł

 

Zdjęcie roweru które widzicie pochodzi z portalu ogłoszeniowego. Znalazłem specjalnie tani rower aby pokazać Wam na danym egzemplarzu dlaczego ten rower warto kupić. W temacie zdradziłem tajemnice ile ten rower kosztuje. Tak, on kosztuje 500 zł.

Rower miejski 500 zł

Rower miejski charakteryzuje się 28 calowymi kołami ale zdarzają się również rowery miejskie mające 26 calowe koła. Każdy kto kupuje rower miejski, raczej chce nim przemieszczać się po drogach utwardzonych (beton, asfalt), ale nie koniecznie. Sam posiadam taki rower i jeżdżę nim do lasu i spisuje się świetnie. Wracając do wyposażenia roweru miejskiego posiada on zazwyczaj pełne błotniki które chronią nas przed ochlapaniem. Rama takiego taniego roweru miejskiego jest zazwyczaj tak wyprofilowana, żeby osoba siedząca na rowerze miała proste plecy. Zazwyczaj rower miejski posiada 3 biegi które ułatwią nam podjeżdżanie pod strome górki w mieście zazwyczaj są to wiadukty. Nic się nie stanie jak rower miejski nie posiada biegów. Rowery jednobiegowe cechuje ich wytrzymałość. Wiadomo jak są biegi mamy większe prawdopodobieństwo, że coś nam się zepsuje.

 

Rower miejski  który specjalnie dla Was znalazłem jest tani bo kosztuje 500 zł. Wyposażony jest w koła 28 calowe, posiada 3 biegi w piaście, osłonę łańcucha i ładnie wyprofilowaną ramę. Oświetlenie roweru jest na dynamo, co ułatwi nam poruszanie się nocą.Taki rower pewno wytrzyma sporo, ponieważ jest dość prostej konstrukcji. Pamiętaj kupując rower którym będziesz jeździł po mieście nie zapomnij przy okazji zakupić zapięcia. Takie rowery najczęściej giną w naszym kraju.