Ogromna pasja – rowery holenderskie

Od wielu lat prowadzę sportowy, aktywny tryb życia. Zacząłem dość nieśmiało – od spacerów i wizyt na siłowni. Z czasem odkryłem uroki jazdy na rowerze. Kilka lat temu kupiłem swój pierwszy rower holenderski marki Batavus. Od tego momentu zaczęła się moja miłość do tego typu rowerów. Moja pasja i zaangażowanie w branżę rowerową trwa do dnia dzisiejszego i nie słabnie.

Główną zaletą rowerów holenderskich jest moim zdaniem funkcjonalność. Rowery te są bardzo poręczne, a przy tym naprawdę lekkie. Wygodne siodełko sprawia, że możemy na nich przemierzać naprawdę wiele kilometrów. Odpowiednio dopasowana wysokość ramy sprawia, że siedzimy na rowerze wyprostowani bez przeciążania czy też napinania mięśni karku. Rowery holenderskie to najwyższa jakość wykonania. W Holandii mieszkańcy przemieszczają się na rowerach praktycznie w całym mieście – nawet przy dużym natężeniu ruchu. Doskonały system hamulcowy oraz wspomniana funkcjonalność roweru sprawia, że można z nim udać się w nawet najbardziej trudne trasy. Możemy czuć się na nim również bardzo swobodnie i wykonywać trudne manewry – rowery te są niezwykle stabilne.Ogromna pasja – rowery holenderskie

Muszę również wspomnieć o wyjątkowym designu rowerów holenderskich. Stylowy, elegancki, ale przy tym uniwersalny wygląd sprawia, że rowery te cieszą się zainteresowaniem kobiet i mężczyzn. Często jeżdżą na nich również dzieci. Obecnie bardzo mocno działam w branży związanej z rowerami. Pomagam rodzicom przy wyborze idealnego modelu roweru dla dziecka. Rower holenderski to świetny pomysł na prezent dla dziecka. Prezent, dzięki któremu możemy pobudzić w naszym potomku żywe i prawdziwe zainteresowanie sportem. Wspólne, rowerowe wyprawy mogą także dobrze wpływać na relacje rodzinne. Wspieranie kupujących przy zakupie daje mi mnóstwo satysfakcji oraz dużą radość.